Bayern spróbuje sprowadzić Fede Chiese?

Pojawiają się nowe plotki na temat reprezentanta Włoch Federico Chiesy. Włoski napastnik znajduje się na liście życzeń kilku klubów z europejskiego topu. Jego usługami zainteresowane jest Chelsea, ale także Manchester City. Teraz do wyścigu ma dołączyć Bayern Monachium. Niemiecki gigant szuka wzmocnień, a Włoch ma być wysoko na ich liście życzeń. Pytanie jednak brzmi: czy Bayern zdecyduje się na wielomilionowy transfer podczas, gdy pandemia grasuje po świecie?

Informowaliśmy już o tym, że działacze niemieckiego klubu (podobnie jak Borussii) nie zamierzają wydawać grubej kasy tego lata. Jednak jeżeli byłaby możliwość sprowadzenia mistrza Europy… Grzechem byłoby nie skorzystać. Wszystko więc może się jeszcze zmienić. Jedno jest pewne – Federico Chiesa będzie kosztował sporo nowy klub. W kuluarach mówi się o kwocie około 80 milionów euro. Jest to minimum.

Juventus nie wygląda na chętnego, by sprzedać swoją młodą gwiazdę. We Włoszech mają świadomość, że Fede Chiesa jest gwarantem przyszłych sukcesów Juventusu. Wokół niego może być budowany zespół, który będzie mógł powalczyć o trofea. Zarówno te krajowe, jak i na arenie europejskiej.

źródło: si.com