Lewandowski zamieni Monachium na Paryż?

Kylian Mbappe jest bliżej niż kiedykolwiek opuszczenia Paris Saint-Germain, a francuski klub już teraz rozpoczął poszukiwania alternatywy dla napastnika. PSG podobno zorganizowało spotkanie z agentem Roberta Lewandowskiego w zeszły weekend w związku ze spekulacjami, że Kylian Mbappe może odejść tego lata. Wygląda na to, że w ostatnim tygodniu okna transferowego mogą być jeszcze jakieś duże transfery pomiędzy największymi klubami w Europie. Przyszłość Harry’ego Kane’a w Tottenhamie pozostaje nierozwiązana, podczas gdy Cristiano Ronaldo wydaje się pragnąć odejścia od Juventusu.

Ale Mbappe odchodzący z PSG byłby największym hitem tego lata, znacznie przebijając przenosiny Leo Messiego do Paryża. Doniesienia z Francji sugerują, że Mbappe planuje teraz podpisanie przedłużenia umowy z PSG.

Ponieważ jego obecna umowa kończy się za 12 miesięcy, francuski klub nie będzie chciał stracić swojego gwiazdora jako wolnego agenta. A sytuacja kontraktowa Mbappe najwyraźniej wzbudziła zainteresowanie Realu, który jest przekonany, że napastnik chce przenieść się na Bernabeu.

Według wiadomości Get French Football PSG obawia się również, że po złożeniu oferty w wysokości 137 milionów funtów (160 milionów euro) może być zmuszeni do ukłonu w stronę interesów Realu.

Twierdzi się, że PSG przeprowadziło rozmowy z agentem Lewandowskiego, Pini Zahavi, a strona Ligue 1 szuka teraz możliwych zastępców Mbappe.

Doniesienia mówią również o tym, że Kingley Coman może również zostać włączony do umowy z Bayernem Monachium.

źródło: express.co.uk